Warmińsko - mazurski związek

LEKKIEJ ATLETYKI W OLSZTYNIE

  • e78f81a564ac39c1310995f7b4f733c1_w640_h370_cp.jpg
  • z137208.jpg
  • zd1.jpg
  • zd2.jpg
  • zd3.jpg
  • zd4.jpg
  • zd5.jpg

Kadra ZKN

Lp. Nazwisko Imię Rok urodzenia Płeć Nazwa klubu  Trener klubowy Konkurencja, kat. wagowa, osada
lub styl 1)
1 2 3 4 5 9   12
1. BIELECKA Emilia 04.09.1999 K KS AZS UWM Olsztyn ZEGIS Krystyna 400 M
2. BOŁDYSZ Mariusz 02.01.1999 M KS Polonia Pasłęk BORYSEWICZ Piotr DYSK
3. BORKOWSKI Jakub 26.06.2001 M LKS Lubawa KOŁODZIEJSKI Leszek KULA
4. CZARNECKA Aleksandra 26.06.2002 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 100 M
5. DĄBROWSKI Jakub 01.04.2002 M KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie PRUSAKOWSKI Leon 400 MPPŁ
6. DOMURAT Wiktoria 06.04.2002 K MLKS Ostróda NOWICKI Ryszard 1500 M
7. DZIADKO Mateusz 25.05.2000 M KS AZS UWM Olsztyn ZEGIS Krystyna 100 M
8. JANKOWSKI Marcin 24.10.1999 M LUKS Warmia Lidzbark Warmiński JASZCZYK Krzysztof WZWYŻ
9. JEDAMSKI Adam 27.03.2002 M UKS MOSiR Działdowo CYTLAŁ Jacek 800 M
10. JUCHNOWSKA Natalia 19.08.2002 K UKS MOSiR Działdowo CYTLAŁ Jacek 7-BÓJ
11. KARBOWSKI Michał 02.06.1998 M UKS MOSiR Działdowo CYTLAŁ Jacek 800 M
12. KARKOWSKI Krzysztof 22.05.1999 M LUKS Warmia Lidzbark Warmiński JASZCZYK Krzysztof WZWYŻ
13. KITEWSKA Wioleta 02.03.2002 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 400 MPPŁ
14. KLIMEK Rafał 21.07.1999 M KS AZS UWM Olsztyn ZEGIS Krystyna 400 M
15. KOZŁOWSKI Piotr 14.02.2001 M LKS Lubawa TYKARSKI  Marek 1500 M
16. KRAWCZYK Rafał 16.03.1999 M LUKS Warmia Lidzbark Warmiński JASZCZYK Krzysztof 3-SKOK
17. KUBICKA Julia 09.12.2002 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 400 M
18. LEMANOWICZ Maja 01.12.2001 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 400 MPPŁ
19. MENDYK Izabela 27.01.1998 K UKS Sokół Węgorzewo PALUCH Krystian DYSK
20. MIECZKOWSKA Weronika 02.01.1999 K LKS Lubawa KOŁODZIEJSKI Leszek OSZCZEP
21. NOWAKOWSKI Maciej 01.09.1998 M LKS Lubawa TYKARSKI  Marek 800 M
22. OPCZYŃSKI Marek 09.12.1998 M KS AZS UWM Olsztyn CZERNIAKOWSKI Wiesław DYSK
23. PAWŁOWSKA Kamila 18.07.2000 K KS Zamek Kurzętnik PAWŁOWSKA Dorota 1500 M
24. PĘTLICKA Julia 02.01.2002 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 1500 M
25. POTASZNIK Paulina 09.12.1998 K GUKS Asy Dywity NIESTATEK Szymon 200 M
26. PRUSIŃSKA Małgorzata 25.07.2000 K KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 400 M
27. RUCIŃSKI Kacper 23.10.2002 M KS AZS UWM Olsztyn POLEWACZ Małgorzata KULA
28. RUDNIK Kacper 24.03.2001 M KS Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie URBANOWSKI Miroslaw WZWYŻ
29. SIEMIŃSKA Daria 10.05.2002 K LKS Lubawa KOŁODZIEJSKI Leszek KULA
30. SOWIŃSKI Patryk 04.05.1996 M KS AZS UWM Olsztyn PODOLAK Kazimierz  5000 M
31. STEĆ Patrycja 22.03.2001 K UKS Gimpas Pasłęk MICHAŁEK Piotr 7-BÓJ
32. SZON Wojciech 09.06.2000 M KS AZS UWM Olsztyn LUDWICHOWSKA Bronisława 400 MPPŁ
33. TOMCZYK Wojciech 23.11.2002 M MLKS Czarni Olecko BRYNDA Marcin W DAL
34. TUREK Bartosz 22.05.2002 M UKS Atos Woźnice BRODOWSKI Wojciech 100 M
35. WOJSIAT Marta 14.10.2000 K KS AZS UWM Olsztyn CZERNIAKOWSKI Wiesław OSZCZEP
36. ŻUK Natalia 23.12.2000 K KS AZS UWM Olsztyn ZEGIS Krystyna 400 M

Nasi Partnerzy